SUPER AUTA
odcinków: 10
640 x 468
USA
2005
Z nimi prawo jazdy otrzyma każdy małoletni widz, a uzyskanie go będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze niż się wydaje. Koniec z oglądaniem świata tylko z fotela pasażera! Złap za kierownicę, delikatnie i intuicyjnie połóż stopę na pedale gazu i śmiało rusz z piskiem opon w świat przygody z Super Autami! Jeśli jesteś już kierowcą, o nic się nie martw przypomnisz sobie jak często zbędny pośpiech nie jest wskazany i nauczysz się wielu rzeczy od początku. Dzięki Super Autom opanujesz podstawy do perfekcji.
Nie zapomnij uregulować odpowiednio siedzenia! Czeka Cię długa przejażdżka po świecie czterech kół, dlatego chcemy by było Ci jak najwygodniej. Dostosuj lusterka, tak byś mógł zobaczyć w nich wszystko jasno i wyraźnie. We wstecznym lusterku, zaś ujrzysz harmonijne i przyjemne miasto, w którym wszyscy obywatele są samochodami. Dwa boczne lusterka pozwolą Ci zobaczyć ozdoby tamtejszych szos. Przedstawią Ci się jako Merceda, Alfa, Royce, Moris, Yaris, Sapcio i wielu innych marzących o przygodach. Nie dbaj o przemierzone kilometry. Żaden mandat Ci nie groźny. Zapnij pasy, zmień bieg na kolejny odcinek i baw się dobrze!
Gdy włączysz radio usłyszysz buczące i gwiżdżące melodyjne lekcje o moralności, manierach i ważnych wartościach w życiu każdego kierowcy takich jak patriotyzm czy szacunek. Dowiesz się czy centrum handlowe powstanie na miejscu dawnego boiska? Jak było na wojnie pod dowództwem sierżanta Jeepa? Jaka historia wiąże się z Billem- leśnym autkiem?
Bajkowa.tv życzy szerokiej animowanej drogi!
Sabciu ratuj!
1
Zdążyć na czas
4
Jedziemy w paradzie
7
Jestem odpowiedzialna
10
Żadnych zasad
12
Zapraszam na widownię
15
Profesor jak nowy
18
Wojenne wspomnienia
21
Nieproszeni goście
24
Czysty plan
27
BĄDŹ Z NAMI
BAJKOWA TV

Regulamin
ANTON I ANETKA

Historia
Strefa zabaw