LAMPA ALLADYNA
odcinków: 1
640 x 468
ROSJA
1966
Tam gdzie słońce zachodzi czerwoną, gorącą łuną nad wielkim głośnym i tłocznym w ciągu dnia miastem Bagdad rozciąga się ogromna równina piasku i kamieni. Brak na niej dróg, schronisk czy źródeł wody, które zaraz wybuchną zalewając krystaliczną chłodną cieczą wszystko wokół.
Upał i żar z nieba sprawia, że nie sposób ochłodzić rozgrzane i opalone ciało pod żadną palmą. Jednak nie wszystkim to przeszkadza. Alladyn syn Alli al Marufa to młodzieniec, który znajduje starą miedziana lampę dla swojego wuja. Dlaczego tylko on odważył się spojrzeć na przepiękną księżniczkę Badur? Jaka kara go za to spotkała? Kim jest czarny wezyr i dlaczego chce mieć lampę tylko dla siebie? Kto dostanie rękę księżniczki?
Historia owiana cienkimi nićmi sennej mary. Jednak to co ujrzysz to wcale nie sen tylko zwyczajne czary. Grające bębny i stąpające po piaszczystej ziemi wielbłądy przeniosą Cię do miejsca, w którym zapragniesz w coś uwierzyć na prawdę, jednak dżiny nie dają żadnych obietnic…
Dżin „słucha i służy”. Zrobi dla Ciebie wszystko o co tylko poprosisz. Podejdź bliżej, potrzyj lampę i wciśnij PLAY. Niewolnik lampy już czeka na Twoje rozkazy.
1
BĄDŹ Z NAMI
BAJKOWA TV

Regulamin
ANTON I ANETKA

Historia
Strefa zabaw