OGIEŃ, WODA I MIEDZIANE TRĄBY
odcinków: 1
640 x 468
ROSJA
1968
Nie trzeba być magiem, wystarczy być dzieckiem lub je w sobie obudzić, by przewidzieć zakończenie baśni. Wystarczy słuchać uważnie i ze zniecierpliwieniem czekać na koniec. Na szczęście nie zawsze jest on prosty i oczywisty. Tak też będzie i tym razem… W momencie, gdy poczujesz, że już wszystko wiesz i nie ma przed Tobą już żadnych niespodzianek, bardzo się zdziwisz! Do ostatniej minuty będziesz trzymany przez bohaterów tego filmu w przyjemnie łaskoczącej niepewności.
Vasya i Alonuszkę połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Ona piękna, delikatna i marzycielska zakochała się w nim - silnym i dobrze zbudowanym chłopaku wypalającym węgiel na leśnej polanie. Kiedy czas zatrzymał się dla tej dwójki w tym pięknym, pachnącym, zielonym lesie, gdzieś indziej nie doszło do wesela nieśmiertelnego i upiornego Kaschei’a. Skąd w zagajniku wzięła się zaczarowana bryczka? Dokąd zawiozła młodą i łagodną pasterkę Alonuszkę?
Vasya to ten, który przeszedł przez ogień, wodę i miedziane trąby, by zwrócono mu miłość. To ten, który wierzył do końca, nie poddał się i przetrwał bardzo ciężką próbę. Czy odnalazł to co mu zabrano? Jeśli tak to, gdzie i w jaki sposób? Czy nie popełnił największego i w życiu błędu? Czy sława i chwała nie oplotły go zbyt mocno i nie sprawiły, by zwątpił i zapomniał o swojej Alonuszce na zawsze?
Zobacz, czy zakochani kiedykolwiek się jeszcze spotkają i czy ich uczucie odżyje na nowo?
1
BĄDŹ Z NAMI
BAJKOWA TV

Regulamin
ANTON I ANETKA

Historia
Strefa zabaw